EuroPolTech 2015

Nasze rozwiązania wykorzystujące technologie rozpoznawania mowy, opracowane z myślą o służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa będą prezentowane na Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EuroPolTech 2015 w dniach 15 – 17 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Głównym celem targów jest prezentacja profesjonalnego i wysoko zaawansowanego technologicznie sprzętu, narzędzi informatycznych i uzbrojenia. Zakres tematyczny Targów jest ściśle związany z modernizacją techniki i wyposażenia Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Biura Ochrony Rządu, a także z procesami modernizacji Polskich Sił Zbrojnych, w tym Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej.

Na wspólnym stoisku z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego (stoisko H3.02) prezentujemy nasze rozwiązania wykorzystujące technologię automatycznego rozpoznawania mowy. Zwiedzający ekspozycję targową będą mieli możliwość zapoznania się z aplikacją do rozpoznawania mowy dyktowanej ARM oraz systemem Tekstowej Indeksacji Nagrań do wyszukiwania fraz słownych w dużych bazach akustycznych. Oba rozwiązania można zobaczyć w akcji. Wyjaśniamy również jak będzie wyglądała i jaką funkcjonalność zaoferuje nasza nowa aplikacja Airnote.

wiadomości