EuroPolTech 2017

W kwietniu 2017 roku SpeechLabs, podobnie jak dwa lata wcześniej, zaprezentował swoje rozwiązania technologiczne rozpoznawania mowy na Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2017, na Międzynarodowych Targach Gdańskich S. A.

Targi mają na celu prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i specjalistycznego sprzętu dla służb porządku publicznego i służb specjalnych. Nasi specjaliści zaprezentowali aplikację do rozpoznawania mowy Airnote oraz system Tekstowej Indeksacji Nagrań do wyszukiwania fraz słownych w dużych bazach akustycznych, jak i wyjaśnili różnorodne zastosowania automatycznego rozpoznawania mowy.


Targi te organizowane były we współpracy z Komendą Główną Policji, służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową. Ekspozycja SpeechLabs na stoisku B.21 była wystawiana z Działem Bezpieczeństwa ICT pod wspólnym szyldem PCSS, między 26-28 kwietnia 2017 roku.

wiadomości